Zapraszamy do stołu

na parterze, na piętrze i w letnim ogródku

Oberża Pod Dzwonkiem serwuje dania kuchni polskiej i regionalnej przygotowane według autorskich przepisów wzorowanych na tradycyjnych recepturach.

Dowiedz się więcej

O Restauracji Oberża pod Dzwonkiem

Pyszne jedzenie i organizacja niezapomnianych imprez

Restauracja Oberża pod Dzwonkiem powstała jako rodzinna firma, łącząca tradycyjną kuchnię staropolską z nowoczesnym i zdrowym podejściem do gotowania. W miarę upływu czasu nasza wiedza wzrastała. Odbyliśmy szereg szkoleń i warsztatów prowadzonych przez: „Fundację Jak Motyl”, „Bezglutenową Mamę” oraz „Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej”. Uwrażliwiliśmy się na problemy związane z chorobami układu immunologicznego, np. zapalenie tarczycy typu  hashimoto, oraz chorobą celiakii, dlatego oferujemy catering bez glutenu i catering bez laktozy, podczas organizacji przyjęć okolicznościowych. Organizujemy wesela, komunie i przyjęcia biznesowe na każdą kieszeń.

Wyszliśmy Państwu naprzeciw. Oberża Pod Dzwonkiem stała się restauracją bezpieczną i przyjazną – bo bez glutenu. Jest on jednym z najbardziej niepożądanych składników diety na całym świecie, między innymi ze względu na swoją szkodliwość dla układu pokarmowego. Na życzenie przyrządzamy posiłki także bez laktozy, jaj czy innych alergenów. Posiadamy w naszym bogatym menu pozycje specjalnie dla wegetarian. Upieczemy Wam chrupiący chleb, przygotujemy bezpieczne śniadanie, obiad czy kolację, a także pyszne desery i ciasta. Oferujemy nie tylko bezpieczne i pyszne posiłki, ale również wygodę – dostarczamy obiady na wynos.

Zapraszam

Aleksandra Korytowska