Zapraszamy do stołu

na parterze, na piętrze i w letnim ogródku

Oberża Pod Dzwonkiem serwuje dania kuchni polskiej i regionalnej przygotowane według autorskich przepisów wzorowanych na tradycyjnych recepturach. Wszystkie potrawy przygotowujemy własnoręcznie, z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych produktów kupowanych u lokalnych sprzedawców.

Dowiedz się więcej

Pyszne domowe obiady i piękne wnętrze

Galeria restauracji

Przy tworzeniu dobrej restauracji pyszne jedzenie to nie wszystko. Równie istotne jest wnętrze – jego styl i atmosfera. Oberża pod Dzwonkiem ma w sobie wszystko – domowe obiady i piękne wnętrze, w którym z przyjemnością spędza się czas.

W naszym menu postawiliśmy na dania kuchni polskiej i kuchni regionalnej. Charakter tych dań odzwierciedla wystrój restauracji, tworzony na wzór staropolskiej karczmy. Już sama nazwa – oberża – dokładnie na to wskazuje, gdyż mianem oberży dawniej nazywano zajazd lub gospodę, usytuowaną przy głównej drodze, z myślą o zmęczonych podróżnych. Drzwi naszej restauracji również stoją dla Państwa otworem! Zapraszamy na pyszne, domowe obiady strudzonych podróżnych i wszystkich Poznaniaków.